21.12.20

Платформа для освітян



   В Україні запустили онлайн-платформу неформальної освіти Learning Passport.
Вона доступна за цим посиланням.
Проєкт створили ЮНІСЕФ, Microsoft, Кембриджський університет. В Україні його реалізують у співпраці із Українським інститутом розвитку освіти.
На платформі збирають освітній контент, який  є корисним для освітніх цілей.
Також є можливість публікувати свої матеріали. 

04.10.20

Тематична добірка


  Раніше сама вибирала завдання по темах із офіційного сайту osvita.ua, а тепер, тиждень тому, на цьому сайті з'явилася тематична добірка завдань ЗНО з математики минулих років! Дуже зручно! Дякую за таку роботу!

 Джерело

06.09.20

Цифрові інструменти


   Корисна стаття для вчителів-практиків всіх предметів. Підбірка ресурсів для формуючого оцінювання, коротка характеристика і рекомендації! Частина з них нам добре вже відома, діти залюбки працюють на цих ресурсах! А з деякими буде цікаво познайомитися!!!
Джерело

13.08.20

Методичні рекомендації щодо викладання математики в 2020-2021 навчальному році

   У 2020/2021 навчальному році 5-9 класи (також 8-9 класів з поглибленим вивченням математики) продовжують навчатися за навчальною програмою, затвердженою наказом МОН від 07.06.2017 № 804. Програму розміщено на офіційному вебсайті Міністерства за покликанням (https://goo.gl/GDh9gC);

10-11 класи вивчатимуть математику за навчальною програмою, затвердженою наказом МОН від 23.10.2017 № 1407 – для 10-11 класів: «Рівень стандарту. 10-11 класи», «Профільний рівень. 10-11 класи». Програми розміщено на офіційному вебсайті Міністерства за покликанням (https://goo.gl/fwh2BR).
Джерело

06.08.20

Як працюємо з 1 вересня

  
Лист МОН № 1/9-420 від 05.08.2020 року

   На початку нового навчального року рекомендуємо виявити рівень опанування учнями навчального матеріалу, яким учні оволодівали під час карантинних обмежень самостійно або із використанням технологій дистанційного навчання, визначити необхідність організації повторення цього матеріалу, спланувати та організувати систематизацію та узагальнення навчального матеріалу, актуалізацію окремих тем, передбачити визначення диференційованих навчальних завдань з урахуванням рівня засвоєння попереднього матеріалу учнями тощо.
    Варто уникати організації видів діяльності, які вимагають безпосереднього фізичного контакту між учнями: рекомендуємо зменшити кількість комунікаційних вправ, уникати групових ігор, що передбачають тактильний контакт, проводити ранкові зустрічі із дотриманням соціальної дистанції, за можливості, на свіжому повітрі тощо.

31.07.20

Методичні рекомендації МОЗ на початок навчального року


Відповідно до рекомендацій:
-до роботи не допускаються працівники закладу з температурою понад 37,2°C;
працівників треба забезпечити засобами індивідуального захисту: одна маска на 3 години;
-перед одяганням та після зняття маски потрібно вимити руки з милом або використати антисептичні засоби;
-керівник закладу має розробити маршрути та графік допуску учнів до школи, щоб уникнути скупчень людей;
-до школи не допускають батьків, окрім як для супроводу учнів з інвалідністю;
вчителі перед заняттями опитують учнів щодо самопочуття та ознак респіраторних захворювань;
-якщо в учня / учениці виявили симптоми захворювання за відсутності батьків, його / її рекомендують тимчасово ізолювати в спеціально відведеному приміщенні та проінформувати про це батьків;
-пересуватися та заходити в приміщення школи потрібно в масці, під час занять маску можна не використовувати.
Джерело

18.07.20

Попередній звіт

   Переглянула попередній, без апеляції, звіт УЦОЯО "Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, які подолали поріг «склав/не склав» із математики, за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100 – 200 балів".
Джерело Результати вражають - 20% дітей набрали 9-12 балів, тобто вгадали!!! А на наступний рік пишемо всі обов'язково!

Методичні рекомендації щодо проведення у 2020/2021 навчальному році ДНЯ ЗНАНЬ та ПЕРШОГО УРОКУ у закладах освіти Київської області

  Цікаві ідеї, добірка відеоматеріалів, які можна використати під час підготовки до Першого Уроку. Звичайно, ніхто не може зараз точно вказати, в якій формі ми розпочнемо навчальний рік! Будемо чекати і сподіватися, що епідеміологічна ситуація в області дасть можливість розпочати навчання не дистанційно!!! 

16.07.20

Освітній серіал

 Мінцифра спільно з АСБІС-Україна, Ліко-школою (Liko-school) та Майкрософт Україна презентували оглядовий освітній серіал «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків». 6 серій тривалістю 5-8 хвилин.

28.06.20

Зміни в новому навчальному році

Обов’язкова державна підсумкова атестація у формі ЗНО з математики, забезпечення якісного вивчення математики, відкриття Музею науки – ці та інші заходи передбачено планом проведення Року математичної освіти в Україні у 2020/2021 навчальному році, ухваленим Урядом 25 червня 2020 року. 
   Згідно з планом, протягом навчального року 2020/2021 також передбачено:
збільшити кількості навчальних годин на вивчення математики в Державному стандарті базової середньої освіти;
впровадити курси “Логіка”, “Математична логіка” у варіативну складову навчальних планів 1-11 класів;
провести тренінги для вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти із застосування Легоматематики в освітньому процесі;
оснастити школи і профтехи, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій;
створити каталог освітніх ресурсів з вивчення математики;
розширити мережі математичних гуртків у закладах загальної середньої та позашкільної освіти;
організувати математичні хаб-простори на базі вишів, що мають факультети (інститути) з підготовки вчителів.
У квітні 2021 року також заплановано створити безкоштовний математичний онлайн-ресурс та розробити відповідний контент для учнів та вчителів математики.
   Рік чекатимемо!!!!

24.05.20

          Як створювати Emaze-презентації?
    Сервіс працює у всіх браузерах, за допомогою Google Chrome можна його русифікувати і зробити роботу ще зручнішою. Великий плюс сервісу – незвичайні, яскраві і якісно виконані шаблони, а також можливість застосування анімації і 3D-ефектів.
Робота в сервісі вимагає хорошої швидкості Інтернету і досить сильного комп’ютера.

Профіль українського вчителя і директора

                       Український учитель — жінка!

     84 % українських педагогів — жінки. Загалом в усіх країнах — учасницях дослідження жінки переважають у педколективі: в Естонії та Латвії, наприклад, дуже схожі показники — 84 % і 89 % відповідно. Виняток — Японія: тут 61 % вчителів середньої школи — чоловіки.
    Їй 45 років
   Середній вік української вчительки — 44,7 років. В Україні найбільше педагогів — близько 30 % — саме у віці 40–49 років і 12 % вчителів віком від 60. Найстарші українські педагоги працюють у Києві — 20 % з них пенсійного віку. У столиці також працюють близько 14 % педагогів до 30 років. Джерело

Чи існує математикофобія?

   Що ви відчуваєте, коли чуєте слово «математика»? Пригадуєте формули і теореми чи у вас перед очима починає блимати напис червоними літерами «математика — не моє»? Якщо другий варіант, то, певно, ви страждаєте на математикофобію: ви настільки боїтеся математики, що не здатні зробити навіть елементарні обчислення в магазині чи ресторані. Джерело
Цікаві дослідження! Чи відчуваєте ви на уроці математики страх дитини?

21.05.20

Математический марафон ЗНО 2020. Разбор шага №1 (Задачки-подначки)

День вишиванки онлайн


Особливості Київської вишиванки
   Українська традиційна вишивка нараховує близько 300 швів, які шиються на основі 20 технік. У ХІХ столітті орнаменти та техніки оздоблення одягу були настільки унікальними, що можна було за сорочкою визначити, з якого села походить її власниця. Основні кольори вишивки на Північній Київщині – білий, червоний та синій, а на Південній Київщині – білий та жовтий. З другої половини ХІХ століття синій починає замінюватися чорним кольором.
Для Київщини характерними були сорочки з коміром-стійкою, пишними рукавами та низом, оздобленим зубцями. Першу сорочку (льолю) для дівчинки робили з рукавів маминої сорочки, а для хлопчика – з татової. В жіночій сорочці вишивкою прикрашали рукави, уставки, манжети, комір та поділку. Особливо яскравими були сорочки дівчат на виданні. Чоловічі сорочки у ХІХ столітті відрізнялися від жіночих довжиною та відсутністю вишивки на рукавах, проте все ж пишно оздоблювали манжети, маніжку та комір. Джерело

20.05.20

Публікація матеріалів

  Під час дистанційного навчання найважче було визначитися з інтернет-ресурсами, на яких будемо працювати з дітьми. Якщо у звичайному режимі я використовувала 5-6 ресурсів, то зараз залишила два - МійКлас для створення і виконання домашніх завдань та перевірочних робіт, та сайт Classtime для проведення тематичного оцінювання! На сайті МійКлас є готові завдання, але дуже швидко цього виявилося замало, і вже з другого тижня карантину до кожного уроку в Zoom я готувала свої завдання. 
   Сьогодні отримала свідоцтво про публікацію матеріалів, позитив на кінець дистанційного марафону!
   Залишилося зовсім трохи до закінчення навчального року! Успіхів всім, терпіння, наснаги! Бережімо себе!

19.05.20

Як провести відеоконференцію | Дуже просте рішення від Google -Google Meet

Реалізація наскрізних ліній ключових компетентностей у навчанні математики

КЕНГУРУ онлайн

Шановні учні!

Всі, хто реєструвався на конкурс "Кенгуру"!!!
   У зв'язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/20 навчальному році  проходимо у форматі on-line. 
Початок – 22 травня 2020 року о 10.00. 
Завершення – 24 травня 2020 року о 21.00.

Зробити це можна з використанням будь-якого доступного пристрою (смартфон, планшет, комп'ютер) у мережі Інтернет.

Інструкція

07.05.20

Ніколи не пізно

На завершення дистанційного марафону маємо підручник з дистанційного навчання!  
  Посібник містить огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя/вчительки та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину.

05.05.20

Працюємо на МійКлас


   Триває марафон (це я так називаю його для себе) дистанційного навчання. Онлайн уроки за цей час стали традицією, розпочинаємо вчасно, всі звикли до розкладу. Домашні завдання діти виконують на сайті МійКлас. За два місяці навчання активними учасниками є 5-Б, 5-В, які працювали над 12 перевірочними роботами, готовими і створеними мною. 5-Б клас тримає першість серед двадцяти класів школи, зареєстрованих на сайті. А 10-Б клас за цей час виконав 25 перевірочних робіт, бо кожне домашнє завдання створювалося для них відповідно до навчальної програми.
   А сьогодні прочитала статтю про МійКлас. Джерело
Освітня платформа «МійКлас» надає можливість провести оцінювання навчальних досягнень школярів за європейською дистанційною технологією. Освітня система є прототипом освітньої платформи, що функціонує в Латвії. У компанії «МійКлас» зазначають, що наразі до системи приєдналося близько 10% українських учителів та зареєструвалось 8 653 школи.

04.05.20

Як оцінити дітей, які не виходять на зв'язок?

Відповідь в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій

  Якщо учень немає інших технологій для дистанційної освіти, то звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем.  За її словами, у сьогоднішніх умовах можуть використовуватись різні технічні засоби для організації освітнього процесу.
  «Якщо учень немає інших технологій, то і звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем», - сказала в.о. міністра освіти і науки.
   Також вона повідомила, що семестрове оцінювання учнів, які не виходять на зв’язок під час карантину має формуватися з урахуванням очного навчання до впровадження карантинних обмежень. Джерело

Завершення навчального року

Важливо:

  Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно.
 Календар навчання виглядатиме так:
до 31 травня триватимуть заняття;
до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.
 Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року. 
Попередньо МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована. Джерело

27.04.20

Як заповнювати класний журнал

   В.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій: "Найважливіше - ви зможете це зробити після карантину. В школі буде розроблено графік, за яким ви зможете заповнити класний журнал. Ми надаємо пораду, як це можна зробити. Класні журнали ви заповнюєте відповідно до календарно-тематичного планування згідно з розкладом. Ви зможете зробити нотатки і замітки, які ви робили під час карантину у довільній формі. Семестрове оцінювання має здійснюватись на підставі тематичного оцінювання, а річне оцінювання — за результатами семестрових оцінок". Джерело

20.04.20

Онлайн EdCamp 2020


   Неймовірна, наймасовіша подія освітян відбулася з 13 по 17 квітня - онлайн EdCamp 2020! Креатив, позитив, море емоцій, спікери, які захоплювали слухачів з першої хвилини! Не завжди була можливість бути присутньою в світлицях (проводила дистанційні уроки), але тепер можна переглянути всі сесії в записі! Як організувати дистанційне навчання, як витримати мужньо цей процес, сеен практики, і дуже багато цікавого почерпнула для себе! За один день національної події у #Світлиці 1  зустрілися 10 019 учасників і учасниць, встановивши цим Національний Рекорд!
  Учасники підтримали медпрацівників і медпрацівниць швидких і придбали 5 000 пар одноразових рукавичок для бригад екстреної меддопомоги з різних областей України! 

  Вдячна організаторам даної події, адже це підтримка для всіх нас в цей непростий час! Тримайте наші п'ять онлайн!
  

17.04.20

Батьки про дистанційне навчання



Офіс освітнього омбудсмена презентував результати опитування батьків «Навчання дітей під час карантину». Опитування мало на меті дослідити ситуацію з організацією дистанційного навчання, а також з'ясувати проблеми, що виникли у батьків та дітей.
Онлайн дослідження було проведено з 8 по 13 квітня. Участь в опитуванні взяли батьки дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти. Результати опитування  Джерело

Працюємо дистанційно


    Закінчується ще один тиждень дистанційного навчання. Підсумки: поступово всі звикають до такої форми навчання: діти стають активніше працювати, вчаться заходити на онлайн уроки без проблем, не запізнюються, працюють "сьогодні на сьогодні". Це стосується, як старших класів, так і середніх. Можна вести дискусії з приводу того, що немає підключення до інтернету - то є запис уроку, є інформація детальна в групах; немає крутого телефону - також не проблема, просто наберіть і вийдіть на зв'язок! Головним ключовим моментом дистанційного навчання, так як і при звичайному навчальному процесу, залишається БАЖАННЯ!!! У мене бажання є, отже, все залежить, діти, зараз від вас! А ще стало легше писати на дошці онлайн, рука звикла! Тож висновок - стараємося, працюємо разом, прямуємо до закінчення навчального року! Бережіть себе!

Завершення навчального року

Підсумкове оцінювання та завершення навчального року

   У межах академічної автономії, відповідно до частин третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» питання організації освітнього процесу, виконання освітньої програми, навчального плану є внутрішніми питаннями кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників.  МОН надало рекомендації  Джерело

12.04.20

Про дистанційне навчання

Думки не мої, але багато в чому співпадають.
Як поступово збільшувати дистанційне навантаження, як дистанційно пояснити теорему Піфагора і не зазнати фіаско, як дистанційне навчання стало спасінням для учня з особливими освітніми потребами, поради батькам та чимало іншого. 


09.04.20

Вчимося разом


  Що найголовніше в будь-якій ситуації- знайти позитив! От і я, в запарці: готуючись до уроків, створюючи завдання на сайтах, проводячи онлайн уроки, перевіряючи прислані завдання, відправляючи результати, відеозаписи уроків, намагаюся вчитися, мало тільки часу в добі. Пройшла навчання на вебінарі, склала тест і отримала сертифікат. Тема "Навчальне відео" якраз є актуальною, і я відкрила для себе багато нового! Успіхів всім і терпіння!

07.04.20

Працюємо онлайн

   Важко сказати, кому зараз легше! Непросто всім - і дітям, і батькам, і нам - вчителям! Уроки, які транслюються для всіх учнів по телебаченню - класно! Проблема в тому, що не зовсім співпадає тема з плануванням, бо резерв зараз кожен із вчителів використовує на свій розсуд, як вбачає за необхідне! А класи, які працюють за програмою Інтелект України? Як їм бути? Отже, продовжуємо працювати онлайн - проводити уроки, розбирати найважчі питання! Якщо немає підключення до інтернету, то є можливість переглянути запис, бо всі уроки зберігаються! Аби було бажання!  Наші уроки за 07.04

02.04.20

Вчителю математики на замітку

Шановні колеги!
Частина з нас працює під час дистанційного навчання ( та і в звичайному режимі) на сайті Classtime. Під час створення завдань виникає проблема при наборі дробів, дробових виразів, рівнянь. Дехто їх набирає в іншій програмі і вставляє як зображення. При наборі завдань є знак   √  , який дає можливість набирати мовою LaTex. Показую, як це робити, на фото. Успіхів всім!

31.03.20

Школа онлайн

  Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн». Проект має забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.
Кожен клас закріплений за конкретними телевізійними каналами:
5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;
6-й клас – ZOOM та NewsOne;
7-й клас – ZIK;
8-й клас – Індиго та УНІАН;
9-й клас – Рада та UA: Культура;
10-й клас – UA: Перший;
11-й клас – М1.
Трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка до п’ятниці. Початок о 10-й ранку. Старт трансляцій – 6 квітня.   Джерело

Самоосвіта

  Триває карантин, триває наша систематична робота по засвоєнню нового, опрацюванню матеріалів, які надсилають діти, підготовка до онлайн конференцій, створення нових вправ. Непросто всім: і дітям, і батькам, і нам - вчителям. Ще зараз є  можливість вчитися: скільки пропонують онлайн курсів, вебінарів! Часу тільки замало, щоб встигати на навчання! 
  Вчитися завжди цікаво, скільки б нам не було років! Запрошую всіх це спробувати! Успіхів!

30.03.20

Нові ресурси

   Google створив нові ресурси дистанційного навчання, зокрема колекцію навчальних матеріалів, список корисних додатків, новий ресурс YouTube Learn@Home, розроблений для сімей, а також низку публікацій на блозі та вебінарів.
Також Google зробив преміальні функції Meet безкоштовними для шкіл до 1 липня 2020 року. Це включає в себе можливість 250 учасників спілкуватися одночасно, записувати уроки та прямі трансляції. Джерело

27.03.20

Друга конференція для 10-Б класу

   Продовжую освоювати плаформу для конференцій Zoom, вчуся в своїх колег. Платформа дуже актуальна нині, хоча і є обмеження на безкоштовне використання (40 хв). Нам двічі повезло, продовжили час сеансу - ми змогли попрацювати 1 год.
  Сьогодні разом з учнями 10-Б класу провели другу конференцію, присвячену темі "Вектори в просторі"! 22 учні були активними учасниками нашої конференції. Розбирали теоретичні питання, розв'язували задачі. Найголовніше: якщо хочеш вчитися, знайдеш час для цього!




Два сценарія розвитку подій!!!

26.03.20

Конференції в Zoom

Шановні учні і батьки
 5-А, 7-А, 8-А, 10-Б класів Яготинського НВК №3!

  Розпочалася наша спільна робота на платформі Zoom. Чудове рішення по створенню миттєвого зв'язку між учасниками конференції. Проведена вже конференція для учнів 10-Б класу по темі "Геометричний і фізичний  зміст похідної". 

Розклад наступних конференцій:
27.03 - 10-Б клас. Геометрія
30.03 - 5-А клас. Математика
30.03 - 7-А клас. Алгебра
31.03 - 8-А клас. Алгебра

   Кожному класу, в групу, відправлена детальна інформація про початок і вхід на конференцію!
Працюємо разом! До зустрічі! Бережіть себе!


24.03.20

Вчимося разом

   Шановні колеги!
   За ці дні, що перебуваємо на карантині, кожен з нас уже визначився як організувати дистанційне навчання з своїми учнями. Найголовніше, як для мене, - це встановлення зворотнього зв'язку, залучення всіх дітей до співпраці!!! Комунікація з учнями, батьками, постійні консультації по роботі на ресурсах, відеочати в групах, - це спонукає до пошук нових можливостей!!! 
Шановні діти і батьки!
Ми також проходимо навчання, оволодіваємо новими технологіми!!! Зараз є можливість і доступ до багатьох ресурсів, які корисні будуть для роботи кожного вчителя!

Міністерство цифрової трансформації України запропонувало всім вчителям України освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». 

У серіалі йдеться про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.
Отже, працюємо разом! Успіхів всім! Бережімо себе!


20.03.20

Для учнів 7-А класу

Шановні учні 7-А класу!
Продовжуємо працювати під час карантину!
Завдання на наступні п'ять днів:
1. з алгебри уроки 3, 5;
2. з геометрії уроки 1, 2;
3. тест з геометрії
4. консультація відбувається в групі постійно.
Успіхів всім! Бережіть себе! 

Для учнів 8-А класу

Шановні учні 8-А класу!
Продовжуємо працювати під час карантину:
1. опрацьовуємо з алгебри урок 5, 7;
2. з геометрії урок 9, 10;
3. тест обов'язково проходимо - він замінює самостійну
4. Термін виконання - 26.03;
5. Всі питання, консультації в групі.
Успіхів!
Бережіть себе!

Recognizing Ignaz Semmelweis and Handwashing

19.03.20

Для учнів 8-А класу

Шановні учні 8-А класу!

Запрошую вас до сесії по темі "Площі фігур".Реєстрації непотрібно. Ви переходите за посиланнямhttps://www.classtime.com/code/9E5Q4M,вводите своє ім'я, прізвище і працюєте.Успіхів вам!

Учням і батькам

Шановні батьки і учні 
5-А, 5-Б, 5-В, 7-А, 8-А, 10-Б класів Яготинського НВК № 3!

Зараз для всіх нас непростий час: дітям потрібно розуміти, що карантин -  це продовження процесу навчання, а нам, вчителям - організувати цей процес, батькам - допомогти дітям долучитися до роботи і сприяти цьому!
У всіх групах класів, відповідно до вказаного терміну, подається інформація про вивчення математики дітьми під час карантину, детальні інструкції як працюємо далі! Вся необхідна інформація доступна і на блозі!
Щодня проводяться у Viber, Telegram, Skype онлайн консультації з математики, аби тільки було бажання розібратися!
Виникли питання, труднощі, запитуйте, у всіх є контакти зі мною!
Нагадую, що три класи 5-Б, 5-В, 10-Б перейшли до роботи на сайті МійКлас (доступ безкоштовний)! Як працювати - всі мають інструкції!
Усім успіхів! Бережіть себе!


18.03.20

Для учнів 7-А класу

Шановні учні 7-А класу!
Запрошую Вас до сесії по темі "Коло. Круг".
Реєстрація непотрібна, ви заходите за посиланням
вводите своє імя, прізвище і працюєте!
Успіхів Вам! Бережіть себе!

Твоя суперзброя


  Дитячий телеканал
ПЛЮСПЛЮС і МОЗ України запустили мультфільм з порадами про те, як поводитися малечі під час карантину через коронавірус COVID-19.

Важлива інформація

Важлива інформація для учнів
5-Б, 5-В, 10-Б класів 
Яготинського НВК № 3!

Переходимо працювати на безкоштовну платформу (під час карантину) 

сайту МійКлас!

   У групах всі отримують логін і пароль. Реєструватися не потрібно, ви вже зареєстровані! Заходите за посиланням МійКлас, потім на Вхід на портал  і вводите свій логін і пароль. Переходите до завдань і виконуєте їх у зручний для вас час! Якщо виникають питання, звертайтеся в групі для консультації!
                                            Бажаю успіхів! Бережіть себе!

Для учнів 10 класу. Декартові координати

Шановні учні 10-Б класу!
Перегляньте відео! Розберіть практичні задачі!
Бажаю успіхів! Бережіть себе!


17.03.20

Для учнів 5-А класу

Шановні учні 5-А класу!
Запрошую Вас до сесії по темі "Десяткові дроби. Додавання і віднімання"
(Цей тест замінить нам самостійну роботу 26).
Щоб його пройти, необхідно ввійти за посиланням
ввести своє ім'я, прізвище і нажміть приєднатись.
Ви зразу відкриєте завдання!
Приємно, що шість із Вас закінчили роботу над першою частиною завдань.
Бажаю всім успіхів! Бережіть себе!

Алгебра 8 клас Тема: " Формула коренів квадратного рівняння"

Урок з геометрії для учнів 10 класів

15.03.20

Сесія для учнів 5-Б, 5-В класів

Запрошую учнів 5-Б, 5-В класів 
приєднатися до сесії "Десяткові дроби" 
і закріпити свої навички і вміння!
Перед Вами посилання і код для входу до сесії. 
Прошу вводити свої імена, не ніки.
Бажаю успіхів!

14.03.20

Свято числа Пі


   Якщо розрахувати довжину екватора Землі з використанням числа Пі з точністю до дев’ятого знака, помилка в розрахунках складе всього близько 6 мм. Тридцяти дев’яти знаків після коми в числі Пі досить для обчислення довжини кола, що оперізує відомі космічні об’єкти у Всесвіті, з похибкою не більшою, ніж радіус атома водню!
  Число „Пі” – математична константа, яка виражає відношення довжини кола до довжині його діаметра. 14 березня людство, чи, щонайменше, його частина, небайдужа до математики, відзначає день числа „Пі”.
  В американському написанні сьогоднішня дата виглядає як 3.14, звідси і пояснення, чому саме в цей день відзначається це свято. Можна було б святкувати його і 31 квітня (31.4), але тоді цей день відзначався б не кожного року.
   Якщо бути точним, то вітати оточуючих з днем „пі” (тільки будьте обережні, багато хто може вас не так зрозуміти) потрібно сьогодні в 1:59, відповідності до цифр числа „пі”- 3,1415926... Але, якщо ви пропустили цей момент, не засмучуйтесь, можна скористатися „європейським” написанням часу і перенести урочистий момент на 15:92.  Джерело
Наше святкування Дня числа Пі минулого року

13.03.20

Для учнів 5-А, 5-Б, 5-В, 7-А, 8-А класів


Шановні учні!
Продовжуємо працювати над завданнями, які отримали в групах. 
5-А клас - наступні 4 уроки;
5-Б, 5-В класи - завдання в групах;
7-А, 8-А класи - наступні два уроки з алгебри і геометрії. Завдання виконуємо до наступного четверга. Відправляєте фото з виконаним дз особисто по вайберу, або на електронку. По результатам кожен отримає оцінку. Якщо виникає питання звертайтеся для консультації. 
Хто не закінчив роботу під час навчання з інтерактивними вправами на LearningApps, маєте можливість це зробити!
Бажаю успіхів!

Для учнів 10-Б класу

Шановні учні 10-Б класу!
   В групі класу є детальна інформація про роботу під час карантину. Перше завдання - тест вже оцінено! Хто вчасно не зробив, є можливість допрацювати! Завдання з алгебри опрацьовуємо по підручнику. Форма здачі - тест по темі "Границі". Всі питання, які виникають, задавайте в особистих повідомленнях, по скайпу!
    Творчі групи продовжують працювати по темі "Тригонометрія навколо нас".
Маємо вже захист груп: Трохименко В., Івахно Н., Твердохліб Я., Кривошей А., Лук'янець Т., Жукова Ж., Вершковська Д., Фіоностова А., Паламарчук М., Денисенко О., Грантовський А., Перець Ж.. Молодці! У Вас є унікальна можливість відчути себе дорослими і відповідальними! Працюйте на себе!
Захист 1
Захист 2
Захист 3
Захист 4
Захист 5