Цитати про успіх
- Головна сторінка
- Навчальні програми
- Методичка
- Олімпіади
- Підготовка до ЗНО
- Позакласна робота
- Для учнів
- Цікаві факти
- Математичні етюди
- Публікації
- Батькам
- Про себе
- Учитель року
- Канікули +
- Мій клас
- Інтерактивні вправи
- Підручники
- Скарбничка досвіду
- Ребуси
- Проект
- Wizer
- Самоосвіта
- Підготовка до ДПА
- Цитати про успіх
- Цитати про математику
- Таблиці та формули
- Моя сторінка на "Всеосвіта"
29.05.20
25.05.20
24.05.20
Сервіс працює у всіх браузерах, за допомогою Google Chrome можна його русифікувати і зробити роботу ще зручнішою. Великий плюс сервісу – незвичайні, яскраві і якісно виконані шаблони, а також можливість застосування анімації і 3D-ефектів.
Робота в сервісі вимагає хорошої швидкості Інтернету і досить сильного комп’ютера.
Профіль українського вчителя і директора
Український учитель — жінка!
84 % українських педагогів — жінки. Загалом в усіх країнах — учасницях дослідження жінки переважають у педколективі: в Естонії та Латвії, наприклад, дуже схожі показники — 84 % і 89 % відповідно. Виняток — Японія: тут 61 % вчителів середньої школи — чоловіки.
Їй 45 років
Середній вік української вчительки — 44,7 років. В Україні найбільше педагогів — близько 30 % — саме у віці 40–49 років і 12 % вчителів віком від 60. Найстарші українські педагоги працюють у Києві — 20 % з них пенсійного віку. У столиці також працюють близько 14 % педагогів до 30 років. Джерело
Чи існує математикофобія?
Що ви відчуваєте, коли чуєте слово «математика»? Пригадуєте формули і теореми чи у вас перед очима починає блимати напис червоними літерами «математика — не моє»? Якщо другий варіант, то, певно, ви страждаєте на математикофобію: ви настільки боїтеся математики, що не здатні зробити навіть елементарні обчислення в магазині чи ресторані. Джерело
Цікаві дослідження! Чи відчуваєте ви на уроці математики страх дитини?
21.05.20
День вишиванки онлайн
Українська традиційна вишивка нараховує близько 300 швів, які шиються на основі 20 технік. У ХІХ столітті орнаменти та техніки оздоблення одягу були настільки унікальними, що можна було за сорочкою визначити, з якого села походить її власниця. Основні кольори вишивки на Північній Київщині – білий, червоний та синій, а на Південній Київщині – білий та жовтий. З другої половини ХІХ століття синій починає замінюватися чорним кольором.
Для Київщини характерними були сорочки з коміром-стійкою, пишними рукавами та низом, оздобленим зубцями. Першу сорочку (льолю) для дівчинки робили з рукавів маминої сорочки, а для хлопчика – з татової. В жіночій сорочці вишивкою прикрашали рукави, уставки, манжети, комір та поділку. Особливо яскравими були сорочки дівчат на виданні. Чоловічі сорочки у ХІХ столітті відрізнялися від жіночих довжиною та відсутністю вишивки на рукавах, проте все ж пишно оздоблювали манжети, маніжку та комір. Джерело
20.05.20
Публікація матеріалів
Під час дистанційного навчання найважче було визначитися з інтернет-ресурсами, на яких будемо працювати з дітьми. Якщо у звичайному режимі я використовувала 5-6 ресурсів, то зараз залишила два - МійКлас для створення і виконання домашніх завдань та перевірочних робіт, та сайт Classtime для проведення тематичного оцінювання! На сайті МійКлас є готові завдання, але дуже швидко цього виявилося замало, і вже з другого тижня карантину до кожного уроку в Zoom я готувала свої завдання.
Сьогодні отримала свідоцтво про публікацію матеріалів, позитив на кінець дистанційного марафону!
Залишилося зовсім трохи до закінчення навчального року! Успіхів всім, терпіння, наснаги! Бережімо себе!
19.05.20
КЕНГУРУ онлайн
Шановні учні!
Всі, хто реєструвався на конкурс "Кенгуру"!!!
У зв'язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/20 навчальному році проходимо у форматі on-line.
Початок – 22 травня 2020 року о 10.00.
Завершення – 24 травня 2020 року о 21.00.
Зробити це можна з використанням будь-якого доступного пристрою (смартфон, планшет, комп'ютер) у мережі Інтернет.
Інструкція
17.05.20
12.05.20
08.05.20
07.05.20
Ніколи не пізно
На завершення дистанційного марафону маємо підручник з дистанційного навчання!
Посібник містить огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя/вчительки та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину.
06.05.20
05.05.20
Працюємо на МійКлас
Триває марафон (це я так називаю його для себе) дистанційного навчання. Онлайн уроки за цей час стали традицією, розпочинаємо вчасно, всі звикли до розкладу. Домашні завдання діти виконують на сайті МійКлас. За два місяці навчання активними учасниками є 5-Б, 5-В, які працювали над 12 перевірочними роботами, готовими і створеними мною. 5-Б клас тримає першість серед двадцяти класів школи, зареєстрованих на сайті. А 10-Б клас за цей час виконав 25 перевірочних робіт, бо кожне домашнє завдання створювалося для них відповідно до навчальної програми.
А сьогодні прочитала статтю про МійКлас. Джерело
Освітня платформа «МійКлас» надає можливість провести оцінювання навчальних досягнень школярів за європейською дистанційною технологією. Освітня система є прототипом освітньої платформи, що функціонує в Латвії. У компанії «МійКлас» зазначають, що наразі до системи приєдналося близько 10% українських учителів та зареєструвалось 8 653 школи.
04.05.20
Як оцінити дітей, які не виходять на зв'язок?
Відповідь в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій
Якщо учень немає інших технологій для дистанційної освіти, то звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем. За її словами, у сьогоднішніх умовах можуть використовуватись різні технічні засоби для організації освітнього процесу.
«Якщо учень немає інших технологій, то і звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем», - сказала в.о. міністра освіти і науки.
Також вона повідомила, що семестрове оцінювання учнів, які не виходять на зв’язок під час карантину має формуватися з урахуванням очного навчання до впровадження карантинних обмежень. Джерело
Завершення навчального року
Важливо:
Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно.
Календар навчання виглядатиме так:
✓до 31 травня триватимуть заняття;
✓до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
✓до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.
Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року.
Попередньо МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована. Джерело
Підписатися на:
Дописи (Atom)